Wczasy z partnerem czy z kumpelą?

Wakacje z partnerem czy z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga lub Twoi wariaccy oraz humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć walory oraz niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – atuty
Jeśli wakacje są na plaży, na kempingu lub analogicznych okolicznościach – dużo ludzi śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak dużo ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To także całe mnóstwo doskonałego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w końcu przyjaciele są bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – pozytywy
Ewidentnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie wypada z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednak czasami wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o po mistrzowsku gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Finalnie niemniej jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.